معرفی کتاب های همکار ما آقای مهندس رضا مرزوقی

شرح خبر:

همکار عزیز ما آقای مهندس رضا مزروقی از سال 1391 با هندسه پارس همکاری داشته و به صورت پیوسته ناظر پروژه های شرکت در کیش بوده است.

مهندس مرزوقی به گفته دوستان فردی همه فن حریف است و نه تنها در فنون مهندسی بلکه دستی در هنر و طراحی دارد. تالیف کتاب نیز از دل مشغولی های ایشان است. در این جا کتاب های ایشان را معرفی می کنیم.

 

جداول استاندارد پایپینگ

نام کتاب: جداول استاندارد پایپینگ
ناشر: انتشارات نیوشا نگار
سال چاپ: 1390
تعداد صفحات: 226
گرد آوردنده: رضا مرزوقی
این کتاب در بر گیرنده جداول استاندارد برای دسترسی سریع به مشخصات ابعادی بر اساس استاندارد های ASME- ANSI – DIN می باشد و همچنین برخی نکات کاربردی در زمینه پایپینگ.

 

 

 

مواد و روشهای ساخت دستی در طراحی صنعتی و مجسمه سازی با استفاده از پلیمر هانام کتاب :  مواد و روشهای ساخت دستی در طراحی صنعتی و مجسمه سازی با استفاده از پلیمر ها

نویسنده: رضا مرزوقی

ناشر: نشر ناقوس

سال چاپ: 1398- چاپ دوم مهر 99

تعداد صفحات: 297

کتاب روش‌ های ساخت دستی در طراحی صنعتی و مجسمه سازی ، درباره مواد و روشهای ساخت، شامل قالبسازی و مدلسازی به روش دستی با استفاده از پلیمرهاست و در آن مباحث کاملی از روشهای کار با این مواد به همراه مثال‌های متعدد جهت درک بهتر به مخاطب ارائه شده است . مخاطبین این کتاب دانشجویان طراحی صنعتی، مجسمه سازی، مکانیک، کارگاه‌های ساخت دستی و کلیه علاقه مندان به مدل سازی و قالب گیری می‌باشند.

 

ارگونومی در کتیانام کتاب: ارگونومی در کتیا

سال چاپ:1386

ناشر : انتشارات ناقوس اندیشه

تعداد صفحه: 160

ترجمه تالیف رضا مرزوقی- سعید کمیجانی

با توجه به اينكه محصولات ابتدا به وسيله نرم افزار هاي مهندسي سه بعدي از قبيل (CATIA،Solid Works) طراحي شده،سپس به مراحل ديگر از جمله ساخت ماكت ودر نهايت توليد محصول مي رسند ،لزوم وجود نرم افزاري براي محاسبه عوامل ارگونومي در مرحله طراحي سه بعدي اجتناب ناپذير مي نمايد. در اين كتاب ضمن آشنايي با چهار آرگونومي CATIA سعي شده است چگونگي برقراري ارتباط اين محيط با نرم افزار هاي مهندسي ديگر و نحوه انتقال فايل ها به طور كامل توضيح داده شود.

, , ,
نوشتهٔ پیشین
مطالعات پروژه آماده سازی زمین پتروشیمی کنگان
نوشتهٔ بعدی
استخدام ناظر مکانیک

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست